NASZ BLOG

SOFA4YOU/BLOG

Jaki narożnik do spania codziennego?

Narożnik to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli na rynku! Doskonale sprawdzą się w domu lub mieszkaniu, mniejszym czy większym salonie! 

Narożniki dzięki swojej ogromnej uniwersalności zostały docenione przez wielu klientów. 

Wybór odpowiedniego narożnika z funkcją spania nie jest jednak łatwym zadaniem, na co więc zwrócić uwagę, aby cieszyć się komfortem i wygodą podczas snu?

Wiele osób zastanawia się, jakie dobrać odpowiedni narożnik z funkcją spania.
Dużo zależy od indywidualnych potrzeb, wielkości pomieszczenia i stylu wnętrza.

Podstawową kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, są wymiary mebla, należy sprawdzić szerokość, głębokość i wysokość całkowita danego mebla, następnie sprawdzić czy te wymiary odpowiadają naszym oczekiwaniom.
Ważne są również wymiary powierzchni spania – od tej wielkości będzie zależeć wygoda i komfort snu. W zależności od tego, czy z narożnika do spania będzie korzystać jedna lub dwie osoby można wybrać mniejsze lub większe modele.
Większość narożników wyposażona jest w pojemnik na pościel. Jest to praktyczne rozwiązanie, szczególnie do małych pomieszczeń, warto z niego skorzystać, pozwoli nam to zagospodarować więcej miejsca.

Który narożnik do spania będzie trwały i niezawodny?

Podczas wyboru idealnego narożnika należy zwrócić również uwagę na to, w sposób wykonana została konstrukcja.
Narożniki, podobnie jak łóżka czy szafy, to meble, które kupuje się z myślą o długim okresie użytkowania, warto postawić na solidne i wytrzymałe konstrukcje, które będą niezawodne przez długi czas.

Narożniki o trwałej konstrukcji można znaleźć w sklepie Sofa4You, gdzie większość z nich wykonana jest na drewnianym stelażu i płycie wiórowej bądź laminowanej o dużej wytrzymałości. Zastosowane pianki i sprężyny najwyższej jakości, sprawiają, że oferowane meble są solidne, modne i wyjątkowo wygodne. Tkaniny z których wykonane są meble w naszej ofercie są plamoodporne, nie pochłaniają wody, oraz są odporne za zadrapania.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni narożnik dla siebie i swoich bliskich!

Shopping Cart
Przewiń do góry